O společnosti

Naše společnost Pro bono s.r.o. vznikla jako přirozený výsledek mnohaleté zprostředkovatelské činnosti v pojišťovnictví, které se věnujeme již od roku 1998. V současnosti působíme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel ve smyslu zákona o zprostředkovatelích č. 38/2004 Sb., a to ve spolupráci se společnostmi KZ FINANCE, spol. s r.o. a Omega 95, s.r.o. . Takto jsme schopni obsáhnout širokou nabídku služeb a řídit se výhradně požadavky našich klientů.

 

Naší snahou je pomoci Vám při výběru typu pojištění, navrhnout optimální řešení Vašeho požadavku na pojistné krytí, v případě zájmu vypracovat srovnávací nabídku stávajících pojistných produktů na trhu. Abychom dosahovali opravdu kvalitních výsledků,  své zkušenosti v pojišťovnictví pravidelně doplňujeme školeními a odbornými workshopy, resp. sledujeme aktuální informace o měnících se produktech a pojistných podmínkách jednotlivých pojišťoven.

 

Na první místo v naší práci stavíme spokojenost a důvěru klienta. Cílem naší práce je ušetřit Váš čas a finanční prostředky.

 

V čem spočívá naše práce:

  • zjištění potřeb a přání klienta
  • vypracování srovnávací nabídky vhodných pojistných produktů
  • předložení návrhu pojistné smlouvy podle výsledku vyhodnocení nabídky
  • uzavření smlouvy
  • správa pojistné smlouvy
  • pomoc při likvidaci pojistných událostí
  • poradenství a konzultace

 

Vedle zprostředkování pojištění se naše společnost zprostředkovává poradenství v oblasti financování bydlení, především formou stavebního spoření a dále prostřednictvím našich partnerů zajišťujeme servis v oblasti finančních produktů jako jsou hypotéky a úvěry na bydlení.

 

S ohledem na povahu a systém naší práci, jsou veškeré shora uvedené kroky vykonávány pro klienta bezplatně.